LoLTity Logo

LoLTity Dodge Kontrolü

Merhaba Sihirdar ben senin LoLTity öğretmeninim, bu sayfada LoLTity ile dodge yapmayı bir diğer adı ile evade yöntemini öğreneceksin

Dodge, League of Legends oyununda gelen hasarlardan ve yeteneklerden kaçmanın evrensel ismidir. Önceleri dodge yapmak bir nevi basitti ama yeni güncellemelerle birlikte Riot dodge yapmayı neredeyse kaldırdı diyebiliriz. Tabii ki LoLTity var kalkmış sayılmaz. LoLTity doğru kullanımlarda sizlere yeteneklerden %99 oranında kaçma şansı veriyor. Hem rakipleriniz hayran kalarak sizleri izliyor, hem de hasar almadan yeteneklerden kaçıyorsunuz.


lol twitch script

Riven ile oynarken iyi bir ADC karakterinin skillerinden kaçmak çok kolay. Gelen tüm skillerden hiçbir şekilde zorluk yaşamadan LoLTity sayesinde otomatik olarak kaçabilirsiniz.

zed script

Yetenek güçlerden kaçmaktan ziyade ayrıca üzerinizde kullanılan ultilerden de kaçabilirsiniz. Örneğin Zed sizi öldürmek için ulti atarsa yapacağınız tek şey beklemek olurdu. Ama LoLTity ile artık Zed'in ultisinden kaçmak çocuk oyuncağı.

ekko script

Sürekli üzerine skillshot yağdıran rakipten bıktınız mı? LoLTity ile düz hasar verirken bile gelecek tüm skill hasarlarından otomatik olarak kaçabilirsiniz.

lol dodge script

Size doğru gelen skilli önceden oyun içi grafikleri ile size bildirir ve siz farmınızı yaparken sizi gelen skillerden kaçırır.

lol evadee script

Yasuo gibi çoğu hasardan kurtulmanızı sağlayan yeteneği olan bir heronuz varsa LoLTity[BURAYA LİNK EKLENECEK] tam size göre.

Riven script

Gelen skille göre gidelecek en iyi konumu belirleyerek size o konuma ilerletir. Rakipleriniz çıldırırken, siz oyunun keyfini çıkarırsınız.


Hala ikna olmadınız mı? O halde LoLTity Script ile dodge nasıl yapılır izleyin. Sonrasında mesajınızı bekliyoruz ama :)

lol dodge script

Sitemizdeki mevcut yazılımlar - LoLTity.com - ile ilgili hiçbir isim kişi şahıs tarafından yapılmamaktadır. - Destek & iletişim