LoLTity Logo

LoLTity ile Elo Boost

Merhaba Sihirdar ben senin LoLTity öğretmeninim, bu sayfada LoLTity ile Elo Boost'un nasıl yapıldığını öğreneceksin.

Elo boost lig yükseltmek anlamına gelen bir League of Legends terimidir. Genelde oyuncular Elo Boost için kendinden daha iyi oyunculara yüksek miktarda para öderler. Ödedikleri paranın yanında banlanma ve hesabın çalınma riski de bulunmaktadır. Ayrıca uzun süre hesabı geri almayı beklerken oyun oynayamamakta cabası.


script elo boost

Bronz Liginde sürekli AFK kalan kişilerle oynamaktan bıktın mı? "Mid or Feed" kelimesini artık duymak istemiyor musun? O halde bu script tam sana göre.

lol elo boost

Sürekli lig çıkıp düşmekten sıkıldığınız biliyoruz. Feedleyen insanlar yüzünden bir galibiyet serisine ulaşmak için kendi Ele Booost'unuzu kendiniz yapın!

Yalnızca V tuşuna basarak istediğin lige ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamışti.


loltity elo boost

Elo Hell denilen cehennemden kurtulmak normal şartlar altında çok zor. Sürekli AFK kalan veya feedleyen kişilerle buradan çıkmaya çalışmak ayları alıyor. Ama LoLTity ile yalnızca tek bir tuşla oyunu taşıyabilirsiniz. Üstelik herhangi bir şekilde ban riski de yok.
Sitemizdeki mevcut yazılımlar - LoLTity.com - ile ilgili hiçbir isim kişi şahıs tarafından yapılmamaktadır. - Destek & iletişim