LoLTity Logo

LoLTity Harita Kontrolü

Merhaba Sihirdar ben senin LoLTity öğretmeninim, bu sayfada LoLTity ile harita kontrolünü öğreneceksin

LoLTity sizlere gelişmiş harita kontrolü, ayrıntılı bilgiler sunar. Bu bilgiler sayesinde hem rakibinizi daha iyi tanırsınız hem de doğru zamanda doğru hareketleri yaparsınız.


lol ulti script

LoLTity'nin gelişmiş kontorl paneli sayesinde harita üzerindeki tüm karakterlerin can ve mana oranlarını, aktif veya pasif haldeki büyülerini, tüm skillerinin kullanılabilrilik durumlarını görebilirsiniz.
lol minimap script

Oyuniçindeki mini harita üzerinde tüm yaratıkların yeniden doğma sürelerini görebilirsiniz. Ölen rakiplerin rengi gri şekilde güzükür bu sayede korkusuz şekilde oyununuza devam edersiniz.

Jungle alert script

ADC oynarken rakibiniz tıkladığı noktayı ve kaç saniye sonra oraya ulaşabileceğini görebilirsiniz. Aynı zamanda atak alanınızın sınırlarını kırmızı renkte bir çember ile görürsünüz.

lol minimap hack

Aynı zamanda oyun içerisinde rakibin gideceği noktayı anlık olarak görebilirsiniz. Rakibin adı altında gösterilen skillerin renginden aktiflik veya pasifliklerini anlayabilirsiniz.

lol ward script

Oyun içerisinde ward konulan yerlerde, wardın aydınlatacağı maksimum alanı sizlere gösterir.

Vayne script

Kullandığınız skillerin etki alanlarını efektif şekilde görüp skillerinizi ona göre kullanabilirsiniz. Bu sayede çoğu rakibinizi avlarsınız.

LoL Zoom Hack

Sitemizdeki mevcut yazılımlar - LoLTity.com - ile ilgili hiçbir isim kişi şahıs tarafından yapılmamaktadır. - Destek & iletişim