LoLTity Logo

Loltity Şampiyon Pasifleri ve İtemler

Merhaba Sihirdar ben senin LoLTity öğretmeninim, bu sayfada LoLTity ile Şampiyon ve item pasiflerinin kullanımını öğreneceksin.

Zhonya script
LoLTity ile birlikte oyununuzun keyfini çıkarırken baskın yemekten, üstünüze atılan ultilerden, stunlardan korkmamalısınız. Çünkü LoLTity Scripti ile o anki durumunuza göre otomatik olarak eşya pasiflerinizi ve skillerini kullanabilirsiniz.

Support script
Tehlikeden uzakta dururken bir anda Lux'un stun skilliyle mi karşılaştınız? Eliniz ayağınıza dolanmasın. Çünkü yanınızda LoLTity var. LoLTity otomatik olarak gelen skilli dodgelayacak yeteneği veya eşya pasifini kullanır.

Yasuo script

Orman içerisinde dolaşırken çalılıktan Blitzcrank çıkıp size çıkıp Q atsa ne olur? Tüm bu olaylar saniseler içinde gerçekleşirken LoLTity otomatik olarak dodge skillini kullanır.
Graves script

Size çoook uzaktan bir füze gelebilir. Ve bundan anlık olarak kaçmak neredeyse imkansızdır. Yine otomatik olarak sizi o skillden kurtaracak olan şey belli :)

lol otomatik skill

Sitemizdeki mevcut yazılımlar - LoLTity.com - ile ilgili hiçbir isim kişi şahıs tarafından yapılmamaktadır. - Destek & iletişim